4 powody, dla których warto kupić dmuchane jacuzzi

chłopcy w małym basenie

Sposobów na urządzenie SPA w domowym zaciszu jest wiele. Trudno je sobie wyobrazić bez jacuzzi – te tradycyjne można z powodzeniem zastąpić dmuchanym. Takie rozwiązanie ma sporo zalet – nic więc dziwnego, że decyduje się na nie coraz więcej osób.

Atrakcyjna cena

Zakup i instalacja tradycyjnego jacuzzi wiążą się ze sporym wydatkiem, na który nie każdy jest w stanie sobie pozwolić. W przypadku dmuchanego jacuzzi, które można ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie czy na tarasie, wygląda to inaczej. Różnorodność modeli i szeroki zakres cen sprawiają, że każdy znajdzie model odpowiadający indywidualnym potrzebom i możliwościom finansowym.

Łatwy montaż

Zakup i instalacja tradycyjnego jacuzzi to kosztowne przedsięwzięcie wymagające przeprowadzenia prac budowlanych. Z jacuzzi dmuchanym jest to o wiele łatwiejsze. Należy przygotować miejsce, gdzie zostanie ono ustawione, poprzez wygładzenie i utwardzenie powierzchni. Jeżeli jacuzzi jest wyposażone w drewnianą podstawę, trzeba odizolować jego powierzchnię od wilgoci i zapewnić nieprzemakalne nakrycia.

Wysoka jakość produktów

Każdy, kto myśli o urządzeniu w ogrodzie własnego SPA, powinien zainwestować w dobrej jakości dmuchane jacuzzi. Bestway czy inna sprawdzona marka to gwarancja wysokiej klasy produktu. Nadmuchiwane ściany są przeważnie wykonywane z wytrzymałego  trójwarstwowego winylu ograniczającego awaryjność jacuzzi. Dodatkowo można zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria pozwalającym utrzymać wodę w należytej czystości. Do akcesoriów tych zaliczają się m.in. pompa, system filtracji, dozownik do chemii, korek spustowy, filtry, pokrywa etc. W sklepie S-MUMO dostępne są gotowe zestawy, na które składają się jacuzzi oraz rozmaite akcesoria.

Relaks i wygoda

Kąpiele w jacuzzi mają dobroczynny wpływ na organizm. Hydromasaż świetnie go dotlenia oraz poprawia krążenie krwi. Niweluje obrzęki nóg i przyczynia się do zredukowania stresu, a ponadto ułatwia walkę z cellulitem. Ponadto takie kąpiele są polecane osobom z artretyzmem i kontuzjami.