Aranżacja kącika dla niemowlaka – kosz Mojżesza w roli głównej

Niemowlę zasypia w koszu Mojżesza

Maleńkie, pierwsze łóżeczko, w formie kosza z wikliny, sznurka lub miękkich tekstyliów – kosz Mojżesza to nie tylko praktyczne, ale i piękne rozwiązanie w kąciku noworodka. Przed urządzeniem pokoju dziecięcego, wielu rodziców decyduje się na zaaranżowanie kącika dla maluszka we własnej sypialni, a niewielki, stylowy kosz Mojżesza jest wymarzonym wyborem do takiej przestrzeni

Ze względu na idealne zaspokajanie specyficznych potrzeb niemowląt, kosz Mojżesza jest rekomendowany przez specjalistów jako doskonałe pierwsze łóżeczko dla malucha. Wygodny kosz Mojżesza ze stojakiem posłuży Wam przez kilka miesięcy i będzie zaspakajał potrzeby dziecka i rodziców – możecie przenosić go po całym domu, mając niemowlę cały czas na oku. Co więcej, przed wyprowadzką malucha do własnego pokoju, kosz Mojżesza będzie pięknie prezentował się w kąciku urządzonym w sypialni rodziców.

Dyskretny element we wnętrzu

Neutralna kolorystyka i naturalne materiały to zawsze dobry wybór – nie tylko w kwestii aranżacji dla najmłodszych. Niezależnie od tego czy stawiacie na minimalizm czy na przytulną klasykę kosz Mojżesza wiklinowy lub pleciony ze sznurka pięknie wpisze się w każde wnętrze. Uroczy, niewielki mebelek, utrzymany w pięknych naturalnych barwach, nie zdominuje wnętrza, a stworzy przytulne i bezpieczne miejsce dla maluszka.

Kosz Mojżesza ze stojakiem, który można łatwo zdemontować, w dzień staje się świetnym nosidłem, które zabierzecie ze sobą do salonu lub kuchni – wraz z ucinającym sobie drzemkę niemowlakiem.

Baldachim – design i funkcjonalność

Dobrym pomysłem na stworzenie atmosfery intymności i dodaniu kącikowi niemowlaka nieco bajkowego klimatu, jest kosz Mojżesza skompletowany z powiewnym baldachimem. Baldachim możecie zawiesić w dowolnym miejscu pokoju na suficie bezpośrednio nad koszem i – odkrywając go lub zakrywając – bawić się designem i zmieniać warunki do snu i aktywności dziecka. Ten prosty patent, który możecie zastosować w każdym wnętrzu, zamieni kącik maluszka w wyjątkowe, dopracowane aranżacyjnie miejsce.

Co jeszcze w kąciku niemowlaka?

Kosz Mojżesza, jako nierozłączny element naszej wyprawki dla maluszka, jest używany od samego początku. Dlatego może stanąć obok łóżka rodziców lub w pobliżu komody, na której ułożycie przewijak. Jeśli ścianę nad komodą ozdobicie kilkoma plakatmi lub kawałkiem tapety, a na półeczce zawiesicie piękny mobile lub łapacz snów, stworzycie wygodne i stylowe miejsce dla siebie i malucha. Być może macie dość miejsca, by oprócz kosza Mojżesza i Waszego łóżka, w sypialni zmieścił się fotel do karmienia. W ten sposób zaaranżujecie magiczne i komfortowe miejsce, którego nie będziecie mieli ochoty opuszczać.