Ranking suszarek na pranie – którą najlepiej wybrać?

Ubrana rozwieszone na suszarce

Suszarka na pranie to jedno z podstawowych akcesoriów, które musi znaleźć się w domu. Jednak wybór suszarki wcale nie jest taki prosty. Na który produkt postawić, by mieć pewność, że jego jakość nas nie zawiedzie? Oto ranking suszarek, na które warto zwrócić uwagę.

Suszarka stojąca Pegasus 180 Solid Plus

Jeśli w twoim domu pranie nigdy się nie kończy, potrzebujesz pojemnej suszarki, która to wszystko pomieści. Ten model umożliwi ci wywieszenie dwóch wsadów pralki – posiada także torbę na spinacze i dwa dodatkowe uchwyty na drobną garderobę, na przykład bieliznę. Suszarka na pranie Pegasus to solidny produkt, który – wbrew pozorom – nie zajmuje wiele miejsca. Po rozłożeniu, jej wymiary wynoszą 157 centymetrów szerokości. Możesz postawić ją w domu, jak i na zewnątrz.

Suszarka pionowa Pegasus Tower 190

Pionowe suszarki stają się coraz modniejsze. Wszystko dzięki bardzo wygodnej konstrukcji, która umożliwia wysuszenie większej ilości prania, bez konieczności zajmowania dużej przestrzeni. Jeśli masz niewielkie mieszkanie, bądź suszarkę chcesz zmieścić w łazience, to ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę. Trzy poziomy suszarki pomogą ci zmieścić dwa wsady pralki, w tym także dłuższe rzeczy. Jej szerokość to tylko 66,5 centymetrów.

Suszarka ogrodowa Linomatic 500 Easy

Suszarka ogrodowa to wyższa szkoła jazdy. Musi być bardzo stabilna, by nie ulec zniszczeniu w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo linki muszą być łatwe do wyciągnięcia, by mógł to zrobić każdy mieszkaniec. Wszystkie te warunki spełnia właśnie model Linomatic 500 Easy. Idealna do dużych, jak i małych ogrodów. Sprawdzi się także na tarasie.

Suszarka pionowa Classic Tower 340

To suszarka o niewielkich wymiarach, która zapewnia ponad trzydziestometrową długość roboczą. Możesz zmieścić na niej nawet do czterech wsadów pralki. Idealna suszarka dla dużej rodziny przy niewielkiej ilości przestrzeni w mieszkaniu. Dodatkowo produkt pozwala na bardzo wygodne suszenie długiej garderoby, co jest rzadkie w przypadku innych typów suszarek.

Wybór suszarki do prania to nie przelewki. Dobrze zastanów się nad tym, czego potrzebujesz – przestrzeni w domu, czy też dużej ilości miejsca na wywieszenie ubrań. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, idealne rozwiązania do domu zawsze znajdziesz na stronie Leifheitsklep.pl.